Halo! Serwis? Pomocy!

Serwis kserokopiarek i drukarek Warszawa i okolice

Szukasz serwisu dla swojej kserokopiarki, drukarki, plotera? To świetnie się składa! Oprócz dzierżawy i sprzedaży urządzeń drukujących, oferujemy również ich naprawy oraz serwis, w tym naprawy pogwarancyjne.

Pomimo, że historia naszej firmy związana jest głównie ze sprzedażą kserokopiarek, drukarek, ploterów oraz całej gamy części zamiennych i tonerów, to zawsze chcieliśmy posiadać pełen wachlarz możliwości, jakie będziemy mogli zaoferować naszym klientom w celu ich kompleksowej obsługi , albowiem nie jesteśmy zwolennikami idei " sprzedaj i zapomnij " !

Dzięki zdobytej wiedzy, doświadczeniu, zdolnościom naszych pracowników oraz ich determinacji w zakresie poszerzania swojej branżowej wiedzy, stało się to szybko możliwe i dlatego już od kilku lat, z sukcesami serwisujemy Wasze urządzenia !

Posiadanie tak uzupełniającej się wzajemnie oferty - sprzedaży, dzierżawy i serwisu urządzeń drukujących - jest naszym kluczowym celem w drodze do zadowolenia osób, które korzystają lub dopiero będą korzystać z naszych usług.

Nasz serwis:

jest czynny - od poniedziałku do piątku

w godzinach - 8:00 - 16:00

Staramy się docierać do klientów maksymalnie następnego dnia od daty zgłoszenia!*

( * - oczywiście jeśli posiadamy wszystkie potrzebne do wykonania naprawy podzespoły )

Działamy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego,

Istnieje także możliwość porozumienia się w sprawie serwisu w innych rejonach Polski, co realizujemy poprzez sieć współpracujących z nami serwisów kopiarek - zlecenie naprawy składasz u nas i z nami się rozliczasz.

U nas nie płacisz za próby naprawy, lecz tylko za skuteczną naprawę urządzeń !

Copy-Tech s.c.

Dzierżawa kserokopiarek i drukarek Warszawa

Serwis kserokopiarek Warszawa

Serwis drukarek Warszawa

Serwis ploterów Warszawa

Sprzedaż tonerów, części zamiennych Warszawa

e-mail: sklep@copy-tech.pl

tel./ fax. + 48 22 622-49-27

tel./ fax. + 48 22 622-49-28

tel./ fax. + 48 22 621-92-88