COPY-TECH s.c. jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym założonym w 2005 r. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do serwisów urządzeń biurowych, a także do kontrahentów biznesowych ( B2B ). Prowadzimy sprzedaż, wynajem i serwis profesjonalnego sprzętu do kopiowania, drukowania i skanowania oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych, bębnów, tonerów i innych materiałów eksploatacyjnych.

CZĘŚCI DO DRUKAREK I KOPIAREK

CANON, DEVELOP, HEWLETT-PACKARD, KONICA-MINOLTA, OKI, SAMSUNG, SHARP, PANASONIC, TOSHIBA  i innych...

Dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom personelu oraz bogatemu zapleczu magazynowemu, jesteśmy w stanie zapewnić szybką i skuteczną naprawę  urządzeń do drukowania, kopiowania i skanowania, a także dostawę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych 

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali to czego oczekują, czyli najwyższej jakości towarów i usług, za możliwie najniższą cenę.  

Naszym klientom i partnerom biznesowym oferujemy: 

  • rzetelne wywiązywanie się z zawartych umów i podjętych zobowiązań.
  • towary i usługi najwyższej jakości.
  • wsparcie techniczne.  

CENTRUM SERWISOWE

COPY-TECH AGNIESZKA I BOGDAN ZWIERZCHOWSCY S.C.

ul. Wilanowska 16/20 ( Solec - Powiśle ), 00-422 Warszawa

tel./fax +48  22 622 49 27 ; 22 622 49 28 ; 22 621 92 88 

e-mail : sklep@copy-tech.pl

W przypadku braku możliwości naprawy niesprawnego urządzenia na miejscu u klienta, z powodu braku miejsca lub czasochłonności i/lub złożoności procesu usunięcia usterki danego urządzenia, wymagający naprawy warsztatowej niesprawny sprzęt, możemy odebrać od Państwa w celu wykonania naprawy w naszym serwisie, a w jego miejsce na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze o podobnych parametrach.

Jeżeli szukacie Państwo efektywnego i kompetentnego serwisu kopiarek, drukarek, telefaksów, ploterów i innych tego typu urządzeń biurowych, to z największą przyjemnością oferujemy Wam nasze usługi w zakresie serwisu, naprawy, dzierżawy w/w urządzeń oraz w dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych do wszelkiego rodzaju urządzeń biurowych.

CERTYFIKATY I OSIĄGNIĘCIA

Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem

Firmy Przyjaznej Nauce

za współpracę z Politechniką Łódzką przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego.

W 2015 r otrzymaliśmy certyfikat SILVER PARTNER DEVELOP w ramach sprzedaży i obsługi produktów DEVELOP 

Możliwość leasingu do 100% wartości

Dlaczego leasing - sprawdź