Akcesoria do serwisu kopiarek

Nasz zestaw akcesoriów do serwisu kopiarek to idealne rozwiązanie dla każdego profesjonalnego serwisanta. W skład zestawu wchodzi kilka niezbędnych narzędzi i akcesoriów, które ułatwią przeprowadzenie wszelkich napraw i konserwacji kopiarek.

W zestawie znajdują się m.in. specjalne środki do czyszczenia i konserwacji, które skutecznie usuwają kurz i zanieczyszczenia z urządzenia. Dodatkowo, w zestawie znajdują się również specjalne pędzle i szczotki, które umożliwiają dokładne oczyszczenie trudno dostępnych miejsc w kopiarkach.
W zestawie znajdują się także niezbędne narzędzia do przeprowadzania drobnych napraw, jak np. klucze, śrubokręty czy klipsy do zacisków. Dzięki naszemu zestawowi akcesoriów do serwisu kopiarek, każda naprawa stanie się prostsza i szybsza.

Oferowane przez nas akcesoria są wysokiej jakości, dzięki czemu zapewniają trwałość i skuteczność w użytkowaniu. Dzięki naszemu zestawowi akcesoriów do serwisu kopiarek, każdy serwisant będzie mógł szybko i profesjonalnie naprawić każde urządzenie.
  • Show Sidebar

Aktywne filtry

Symbol producenta
Nazwa producenta
Stan
Dostępność
Cena netto
Cena brutto
Symbol producenta
ALIZO5L
Stan 0
Dostępność Wyślij zapytanie: sklep@copy-tech.pl
Cena netto 63,00 zł
Cena brutto 77,49 zł