Kategorie

Kopiarka Samsung SL-K4350LX

nr kat.: SL-K4350LX/SEE

STAN MAGAZYNOWY: dostępny na zamówienie
Aby zapoznać się z naszą cenową ofertą hurtową proszę zarejestrować się lub zalogować się.
Kopiarka Samsung SL-K4350LX

http://www.samsung.com/pl/consumer/it/printer-multifunction/mono-multifunction-printer/SL-K4250RX/SEE

SAMSUNG  SL-K4350RX/SE

Znalezione obrazy dla zapytania SL-K4350LX


Tablet w kopiarce ? - Tak !


Najnowsze , kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung SMART MultiXpress SL-K4350LX formatu A3, to urządzenie do kopiowania i drukowania dla firm, które cenią inteligentne rozwiązania i innowacyjność za niewygórowaną cenę.

 

Tak, ponieważ innowacyjne i praktyczne rozwiązania to główne cechy urządzenia wielofunkcyjnego Samsung MultiXpress K4350LX. Samsung SMART UX Center to pierwszy interfejs drukarki oparty na platformie Android™. Jest intuicyjny w obsłudze, zapewnia możliwość rozbudowy funkcji, a wszystko dla komfortu i zwiększenia płynności pracy urządzenia. Wszystkie ulubione opcje, takie jak kopiuj, skanuj / wyślij, skrzynka na dokumenty, status zadania, książka adresowa oraz pomoc są wbudowane w menu urządzenia, a widżety z możliwością programowania zapewniają natychmiastowy dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji

 

Najnowsze , kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Samsung SMART MultiXpress SL-K4350LX formatu A3, to urządzenie do kopiowania i drukowania dla firm, które cenią inteligentne rozwiązania i innowacyjność za niewygórowaną cenę.


Drukarka SMART MultiXpress K4350LX wyposażona jest w technologię podwójnego skanowania z automatycznym podajnikiem, która zapewnia szybkość skanowania do 80 obrazów jednostronnych na minutę oraz do 100 kolorowych obrazów dwustronnych na minutę i do 120 czarno-białych obrazów dwustronnych. Dzięki procesorowi dwurdzeniowemu 1 GHz, urządzenie osiąga szybkość wydruku do 35 stron A4 na minutę.

 

 Opracowana przez firmę Samsung technologia Rendering Engine for Clean Page (ReCP),  zapewnia większą ostrość tekstu i lepszą jakość obrazów. Wysoka rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi sprawia, że efekty pracy są zawsze wyjątkowe. 

 

Interfejs urządzenia umożliwia podgląd na żywo takich aplikacji jak kopiowanie i wysyłanie. Dostęp do drukarki można uzyskać również poziomu przeglądarki Android™ i wydrukować dokumenty bez użycia komputera. 

 

Personalizując ustawienia My Page i Szybkiego Menu każdego użytkownika, pozwala to monitorować ich zadania i kontrolować dostęp. Administratorzy mogą także dodawać do interfejsu samodzielnie stworzone aplikacje. 

 

Rozwiązania Business Core™ zwiększają efektywność w bezpieczny i oszczędny sposób. Nie wymagają przy tym dedykowanych serwerów i innych zasobów informatycznych.

 

Drukowanie bezprzewodowe i zbliżeniowe umożliwia dostęp do wielu rozwiązań druku mobilnego – uwierzytelniania użytkowników, bezpiecznego drukowania, łatwej konfiguracji sieci.

 

 

Więcej o urządzeniu w broszurze.