Kategorie

Polecane


 Wynajem / Dzierżawa kopiarek, drukarek Canon - Warszawa 

Zalety i korzyści wynajmu :

·        W wielu przypadkach wynajem / dzierżawa urządzenia wielofunkcyjnego jest korzystniejszym rozwiązaniem niż jego zakup , chociażby z tego względu, że nie trzeba angażować dużych środków, aby móc korzystać z nowoczesnych ( zaawansowanych technicznie,  a przy tym często drogich ) urządzeń wielofunkcyjnych  ( kopiarka / drukarka / skaner ), które obecnie są nieodzowne w każdym nowoczesnym biurze . 

·        Jest to doskonałe rozwiązanie np. dla małych firm i wszystkich zaczynających przygodę z własnym biznesem, kiedy najważniejszy jest każdy "wolny" grosz, który można zainwestować w przedmiot głównej działalności przedsiębiorstwa, a nie mrozić środki w niezbędnym, ale jednak stosunkowo drogim urządzeniu. 

·        To bardzo dobra propozycja dla małych firm i równie korzystna dla szkół, które nie muszą martwić się o koszty eksploatacji i drogi serwis, a nie wydając dużych pieniędzy, szkoła może jednocześnie zapewnić swoim uczniom dostęp do nowoczesnych urządzeń, wykorzystując je przy okazji jako pomoc naukową.

Wynajem / dzierżawa nowoczesnych kserokopiarek to korzystna forma pozyskania takich urządzeń  dla wszystkich przedsiębiorstw, firm i instytucji, które potrzebują nowoczesnych urządzeń w okresach krótszych od okresu amortyzacji takich urządzeń np. w związku realizacją krótkoterminowych projektów,  z konferencjami czy zjazdami.


Wynajem jest dla wszystkich tych, którzy wolą skupić się na tym, na czym najlepiej się znają , czyli na przedmiocie swojej działalności, a nie chcą tracić czasu na szukanie najtańszych tonerów, części zamiennych, pilnowania terminów przeglądów technicznych i konserwacji, poszukiwania niedrogich i kompetentnych serwisów (, a o to nie jest łatwo ), które nie wystawiają wygórowanych rachunków i znają się na swoim fachu . Praca z takim urządzeniem ma być przyjemnością , a nie " wiecznym " zamartwieniem się o koszty, koszty i koszty, więc zostaw to nam - wynajmij nowoczesne urządzenie marki Canon u nas, a problemy z dzialaniem kopiarek zostaw naszym inżynierom serwisu.

Oczywiście mamy też dla Was
wszystkie materiały eksploatacyjne jakich potrzebujecie do Waszych urządzeń
> TONERY <
> TUSZE < 
oraz mnóstwo części zamiennych
>> HURTOWNIA <<
>> SKLEP <<
a także kompetentny, solidny i rzetelny serwis kopiarek drukarek, faksów i ploterów firmy Canon

e-mail: serwis@copy-tech.pl
tel. mobile 608 442 585
tel./fax 22 621 92 88

 

Oferta - nasze produkty


NASZE ULUBIONE MARKI


Canon Develop Samsung HP Konica