Kategorie

O firmie


Ważne !

Klauzula informacyjna przedsiębiorstwa COPY-TECH Agnieszka i Bogdan Zwierzchowscy s.c.

w sprawie przetwarzania danych osobowych pt. klientów  

Niniejszym informujemy że:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest przedsiębiorstwo CPY-TECH Agnieszka i Bogdan Zwierzchowscy s.c. , z siedzibą w m. Nowe Kucice 26a ,09-164 Dzierzążnia, NIP: 567-18-0-517, tel. +48 22 6219288, e-mail: biuro@copy-tech.pl
2. Podanie przez Pana/Panią danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji umów, więc w przypadku niepodania danych, nie będzie możliwe wykonanie umowy.
3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawartych umów dotyczących sprzedaży i zakupu wszelkich towarów i usług do i od przedsiębiorstwa COPY-TECH Agnieszka i Bogdan Zwierzchowscy s.c. oraz celem wykonania obowiązków prawnych, w tym wystawiania faktur.
4. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
5. Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje państwowe i urzędy upoważnione do tego z mocy prawa.
6. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
7. Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres wymagany przepisami prawa.

Aby zapoznać się z naszą ofertą detaliczną, proszę przejść do zakładki SKLEP lub kliknąć tutaj

 Aby zapoznać się z naszą ofertą hurtową proszę zarejestrować się klikając tutaj

Ceny hurtowe będą widoczne dopiero po przyznaniu statusu hurtownika , o czym zostaniecie Państwo poinformowani drogą elektroniczną (via e-mail ) .

 

COPY-TECH s.c. jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym założonym w 2005 r. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do serwisów urządzeń biurowych, a także do kontrahentów biznesowych ( B2B ) szukających oferty hurtowej. Oferujemy profesjonalny sprzęt do kopiowania, drukowania i skanowania oraz oryginalne części zamienne, bębny, tonery i inne materiały eksploatacyjne,  a także ich znacznie tańsze zamienniki produkowane przez renomowanych producentów.

 CZĘŚCI DO DRUKAREK I KOPIAREK

CANON, DEVELOP, HEWLETT-PACKARD, KONICA-MINOLTA, SAMSUNG, SHARP, PANASONIC, TOSHIBA  

Nie sprzedajemy zamienników najtańszych, których jedynym wyznacznikiem atrakcyjności jest tylko ich niska cena, ponieważ pozostaje to w sprzeczności z przyjętą przez naszą firmę zasadą - jakość przede wszystkim.  Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali to czego oczekują, czyli najwyższej jakości towarów i usług za możliwie jak najniższą cenę.  

Dzięki doświadczeniu, kompetencji i wysokim kwalifikacjom personelu obsługi oraz bogatemu zapleczu magazynowemu, jesteśmy w stanie zapewnić szybką dostawę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz skuteczną naprawę  sprzętu do drukowania, kopiowania i skanowania.

 
 Naszym klientom i partnerom biznesowym oferujemy: 
  • rzetelne i uczciwe wywiązywanie się z zawartych umów i podjętych zobowiązań.
  • towary i usługi najwyższej jakości.
  • wsparcie techniczne.  

 

COPY-TECH AGNIESZKA I BOGDAN ZWIERZCHOWSCY S.C.

ul. Wilanowska 16/20 ( Solec ), 00-422 Warszawa


tel./fax +48 22 621 92 88 ; 22 622 49 27 ; 22 622 49 28

e-mail :
biuro@copy-tech.pl ; serwis@copy-tech.pl

 W przypadku braku możliwości naprawy niesprawnego urządzenia na miejscu u klienta, z powodu braku miejsca lub czasochłonności i złożoności procesu usunięcia usterki danego urządzenia, wymagający naprawy warsztatowej niesprawny sprzęt, możemy odebrać od Państwa w celu wykonania naprawy w naszym serwisie, a w jego miejsce na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze o podobnych parametrach.

 Jeżeli szukacie Państwo efektywnego i kompetentnego serwisu kopiarek, drukarek, telefaksów, ploterów i innych tego typu urządzeń biurowych, to z najwiekszą przyjemnością oferujemy Wam nasze usługi w zakresie serwisu, naprawy, dzierżawy w/w urządzeń oraz w dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych do wszelkiego rodzaju urządzeń biurowych.

 

 Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem

Firmy Przyjaznej Nauce

za współpracę z Politechniką Łódzką przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego.

  

 

 

 
 
 
 

 


W 2015 r otrzymaliśmy certyfikat SILVER PARTNER DEVELOP w ramach sprzedaży i obsługi produktów DEVELOP

     

 


 
Możliwość leasingu do 100% wartości
Dl
aczego leasing - sprawdź   
 

Oferta - nasze produkty


NASZE ULUBIONE MARKI


Canon Develop Samsung HP Konica