Kategorie

O firmie


 

 

COPY-TECH s.c. jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym założonym w 2005 r. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do serwisów urządzeń biurowych, a także do kontrahentów biznesowych ( B2B ) szukających oferty hurtowej. Oferujemy profesjonalny sprzęt do kopiowania, drukowania i skanowania oraz oryginalne części zamienne, bębny, tonery i inne materiały eksploatacyjne,  a także ich znacznie tańsze zamienniki produkowane przez renomowanych producentów.

 CZĘŚCI DO DRUKAREK I KOPIAREK

CANON, DEVELOP, HEWLETT-PACKARD, KONICA-MINOLTA, SAMSUNG, SHARP, PANASONIC, TOSHIBA  

Nie sprzedajemy zamienników najtańszych, których jedynym wyznacznikiem ich atrakcyjności jest tylko niska cena, ponieważ pozostaje to w sprzeczności z przyjętą przez naszą firmę zasadą - jakość przede wszystkim.  Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali to czego oczekują, czyli najwyższej jakości towarów i usług za możliwie jak najniższą cenę.  

Dzięki doświadczeniu, kompetencji i wysokim kwalifikacjom personelu obsługi oraz bogatemu zapleczu magazynowemu, jesteśmy w stanie zapewnić szybką dostawę części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz skuteczną naprawę  sprzętu do drukowania, kopiowania i skanowania.

 
 Naszym klientom i partnerom biznesowym oferujemy: 
  • rzetelne i uczciwe wywiązywanie się z zawartych umów i podjętych zobowiązań.
  • towary i usługi najwyższej jakości.
  • wsparcie techniczne.  

 

COPY-TECH AGNIESZKA I BOGDAN ZWIERZCHOWSCY S.C.

ul. Wilanowska 16/20 ( Solec ), 00-422 Warszawa


tel./fax +48 22 621 92 88 ; 22 622 49 27 ; 22 622 49 28

e-mail :
biuro@copy-tech.pl ; serwis@copy-tech.pl

 W przypadku braku możliwości naprawy niesprawnego urządzenia na miejscu u klienta, z powodu braku miejsca lub czasochłonności i złożoności procesu usunięcia usterki danego urządzenia, wymagający naprawy warsztatowej niesprawny sprzęt, możemy odebrać od Państwa w celu wykonania naprawy w naszym serwisie, a w jego miejsce na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze o podobnych parametrach.

 Jeżeli szukacie Państwo efektywnego i kompetentnego serwisu kopiarek, drukarek, telefaksów, ploterów i innych tego typu urządzeń biurowych, to z najwiekszą przyjemnością oferujemy Wam nasze usługi w zakresie serwisu, naprawy, dzierżawy w/w urządzeń oraz w dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych do wszelkiego rodzaju urządzeń biurowych.

 

 Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem

Firmy Przyjaznej Nauce

za współpracę z Politechniką Łódzką przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego.

  

 

 

 
 
 
 

 


W 2015 r otrzymaliśmy certyfikat SILVER PARTNER DEVELOP w ramach sprzedaży i obsługi produktów DEVELOP

     

 


 
Możliwość leasingu do 100% wartości
Dl
aczego leasing - sprawdź   
 

Oferta - nasze produkty


NASZE ULUBIONE MARKI


Canon Develop Samsung HP Konica